Over ons

Door ons Europese netwerk welke mede ontstaan is door onze nevenvestiging in Duitsland zijn wij continu in staat een leuke mix aan courante auto’s en bedrijfsbussen in te kopen. Ons team is dagelijkse bezig de leukste handel voor u te vinden.

Alleen voor zakelijke klanten

Groothandelgroep Twente is er alleen voor de automobielbranche. Onze site is niet toegankelijk voor particulieren. Deze zullen geen toegang krijgen tot onze handelsprijzen. Op deze manier kunt u zelf een prijs bepalen naar uw klant. Wilt u de handelsprijzen als relatie zien? Klik hier.

Ons team

Voor de aanschaf of informatie neemt u contact op één van onze medewerkers.

Dusan Olde Heuvelt
Dusan olde Heuvelt Inkoop/ verkoop/ international purchase dusan@autogroeptwente.nl 06-57497681
Raymond Tijink Inkoop en verkoop raymond@autogroeptwente.nl 06-55191727
Jorrit Holtkamp
Jorrit Holtkamp Inkoop en verkoop jorrit@autogroeptwente.nl 06-13190931
Johan van Meer Import specialist johan@autogroeptwente.nl 06-83711011
Youri Bouwmeester
Youri Bouwmeester Administratief en logistiek medewerker youri@autogroeptwente.nl 06-32272285
Roan Hesselink Import specialist roan@autogroeptwente.nl 06-32227602
Thijs Hoekman
Thijs Hoekman Import specialist thijs@autogroeptwente.nl 06-45078041
Fynn ter Horst Inname specialist fynn@autogroeptwente.nl 06-XXXXXXXX
;